Hotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA
 
ADRESA Hotel LOVECKÁ MUMLAVA
Harrachov 107
Harrachov 51246
Česká Republika
Hotel-Harrachov-Lovecka-Mumlava@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel LOVECKÁ MUMLAVA ubytování Harrachov Aktuální počasí jasno
Hotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA - K hotelu přísluší parkovištěHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA - disponuje restauracíHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA -  je k dispozici připojení na internetHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA -  je k dispozici letní terasaHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Harrachov LOVECKÁ MUMLAVA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel LOVECKÁ MUMLAVA / Harrachov

Využijte akční ceny více informací v ceníku.

Ubytování v Harrachově - Lovecká Mumlava je hotel *** horského typu. Nabízí ubytování ve 21 příjemně zařízených standardních pokojích a 4 rodinných apartmánech. Ceny za pokoj v ceníku jsou včetně snídaní, DPH a magistrátních poplatků.

Hotel Lovecká Mumlava vybavení 
Zařízení pokojů odpovídá hodnocení ***. Všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny masivním dřevěným nábytkem. Některé pokoje jsou vybaveny TV a DVD. Wi-Fi připojení je dostupné v restauraci hotelu. Hotelovým hostům je k dispozici sauna a fit centrum (za poplatek).

Hotel Lovecká Mumlava stravování
Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování. Ubytování je možné si objednat s polopenzí nebo plnou penzí. Cena polopenze 100,- Kč / osoba / den. Cena plné penze 200,- Kč / osoba / den.

Hotelová restaurace nabízí široký výběr jídel a nápojů za velmi přijatelné ceny. Otevírací doba je od 11.00 hod. do 23 hod. Součástí restaurace je i venkovní terasa s celoročním provozem.

Hotel Lovecká Mumlava Firemní akce
Součástí hotelu jsou dva propojené salonky s celkovou kapacitou 20 osob, vhodné pro konání firemních i soukromých akcí. K vybavení místností patří flipchart. Během akcí zde konaných Vám zajistí občerstvení a servis dle vašich potřeb a představ.

Kapacita a vybavení pokojů
15 dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením
2 dvojlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením umístěným v chodbě
2 trojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky
1 trojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
1 čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
1 malý rodinný apartmán (2 lůžka + 1 lůžko s možností přistýlky, rozmístěné do dvou pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem.
2 rodinné apartmány ( 2 x 2 lůžka rozdělená do dvou pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem
1 třípokojový rodinný apartmán ( 2 x 2 lůžka + 1 lůžko s možností přistýlky , rozmístěné do tří pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem.

Hotel Lovecká Mumlava zimní dovolená
V blízkosti hotelu se nachází lyžařské areály Rýžoviště a Čertova hora - kvalitně upravené sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti, přepravu návštěvníků zajišťují dvě sedačkové lanovky. Krkonošská lyžařská cesta propojuje hlavní horská střediska od Harrachova po Žacléř a běžkařům nabízí mnoho možností. Běžkařská stopa začíná u hotelu. V blízkosti hotelu naleznete několik půjčoven lyžařského vybavení.

Hotel Lovecká Mumlava letní dovolená
Harrachov je malebné, mezi turisty oblíbené horské městečko ležící v údolí řeky Mumlavy pod Čertovou horou. Naleznete zde světoznámý zimní sportovní areál se skokanskými můstky, bobovou dráhu, minigolf, bowling, Hornické muzeum, Ski muzeum, Muzeum skla, Minipivovar. Mezi zajímavosti patří technická památka ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem. Mumlavský vodopád se nachází pouze 500 m od hotelu a jistě vás ohromí svou nádherou. Okolím vedou zajímavé cyklotrasy. Nedaleko od hotelu se nachází několik půjčoven kol. Golf Club Harrachov - jedno z nejvýše položených hřišť v Čechách (730 m.n.m).